| LilTunechi a întrebat:

Salut am si eu o problema am un calculator procesor i3 3.1 Ghz cu 4 nuclee sandy bridge placa video nVIDIA geforce 440 1 Gb 128 Biti ddr5 4 gb ram ddr 3 hdd 500 gb placa de baza gti dar asta nu mai conteaza...ideea e ca imi merg toate jocurile noi la very high cu exceptia fifa 12 si 13
Fifa 11 imi merge dar la fifa 12 si 13 imi intra in joc si imi ramane prima imagine cu jucatorul(fie din 12 sau 13) si sta asa orice i-as face nu imi da sa aleg limba sau sa pot intra in joc.
Am incercat orice sa scot din firewall sa schimb windowsu pentru operare sa reinstalez orice dar nu imi merge am facut update la placa video am ultimul update de acum 3 saptamani instalat corect tot merge bine toate jocurile in afara de fifa 12 si 13 si inca un joc ceva cu morti dar ala nu ma intereseaza
Ideea e ca vreau sa stiu daca mai are cineva problema asta sa intre in joc si sa-i ramana la prima imagine fara sa intre in joc
Va rog sunt si eu curios de 2 ani sa vad cum e fifa 12 si 13 si numa nu reusesc sa joc(mentionez ca 2011 imi merge dar e dezamagitor)

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

In lumea asta mare nu exista doar fifa sa stii! sunt multe alte jocuri pc cu grafica excelenta!

| LilTunechi explică (pentru RB26DETT):

Da stiu dar sunt curios sa le joc si nu mi se pare normal sa-mi mearga toate jocurile si fifa nu... vreau doar sa vad daca sunt si altii cu aceeasi proiblema sa vad cum o pot rezolva...

| RB26DETT a răspuns (pentru LilTunechi):

Ok, succes happy

| playerr a răspuns:

Incearca sa dai "run as administrator", la mine merge daca fac asa.Bafta!