| MakeLoveNotWar a întrebat:

Merge gta iv pe psp de asta https://www.google.ro/......ps?/search

8 răspunsuri:
| javiga a răspuns:

Nu! Gta iv este proiectat doar pentru PC, X360 si PS3!

Răspuns utilizator avertizat
| javiga a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

Ce vezi tu acolo este remote(adica tu joci Gta iv pe pc, dar iti apare imaginea pe PSP). Daca tot vrei sa joci Gta iv, cel mai bine il joci pe un pc.Nu te complica cu remote si stream-uri.Asta este sfatul meu
!

Răspuns utilizator avertizat
| javiga a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

Pentru ca nu a fost facut pentru acea platforma, intelegi? Doar pentru PC/XBOX 360 SI PS3! Si daca vrei sa nu iti mai mearga sacadat incearca sa dai graficile pe low si rezolutia mai mica.

Răspuns utilizator avertizat
| javiga a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

In cazul asta imi pare rau, dar ai un calculator care nu poate rula decent Gta iv!

Răspuns utilizator avertizat