| Fcsb_Angel_2000 a întrebat:

Merge GTA V cu componentele:
Procesor:Procesor Intel Pentium Dual-Core G2030 3.0GHz.
http://www.pcgarage.ro/procesoare/intel/pentium-dual-cor e-g2030-30ghz-box/
Placa video: NVIDIA GEFORCE 630.
http://www.pcgarage.ro/......-bit-hdmi/ (este de 1 gb a mea).
4 GB de ram.

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Il poti juca pe setari low (mediu am vazut ca e low mortii ei cum o fi) fara probleme. Instaleaza driverele de la nVIDIA pentru gta 5 si nu o sa ai lag deloc 30-45 fps in low.winking

4 răspunsuri:
| qDr0g a răspuns:

Cu acele componente si cu 4gb ram, nu stiu daca ai sanse sa il joci la minim.

| ElDiáblo888 a răspuns:

GTA 5 este foarte bine optimizat, si ti-ar merge pe low dar cred că îți trebuie minim 6GB RAM

| Fcsb_Angel_2000 explică (pentru ElDiáblo888):

Am vazut pe siteul oficial ca ati trebuie minim 4GB.

| ElDiáblo888 a răspuns (pentru Fcsb_Angel_2000):

Pai un prieten are procesor AMD X2 3,2 GHZ, GPU ATI RADEON 4000 nu știu exact seria, de 1GB, 128biți, 8GB RAM 1600 și îi merge așa și așa pe Medium, adică unde era locuri mai aglomerate cu multe detalii mergea un pic sacadat.