| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Merge sa conectez xbox/ps la televizor mai vechi(nu e plasma)

5 răspunsuri:
| GanduriDeCafea a răspuns:

In principiu ii daca televizorul are intrare pentru A/Vpoti sa conectezi cu siguranta o consola xbox sau ps happy

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru GanduriDeCafea):

Televizorul este de 15 ani va merge?

| GanduriDeCafea a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Nu stiu ce intrari video are, e posibil sa meargă dar trebuie sa vezi daca are A/V.

| Dragomir_Seby_1986 a răspuns:

Posibil sa mearga. Daca are o mufa HDMI si poti seta rezolutia la ecran cel mai posibil sa mearga. Eu am televizor vechi de 6-7 ani si merge foarte bine.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Dragomir_Seby_1986):

Al meu e de 12 ani si are antena crezi ca merge?