| pathfinder a întrebat:

Merge sa joci FIFA 2007 sau mai sus, in doi, pe acelasi calculator, in acelasi timp cu joystick-uri sau cu joystick si tastatura?

Răspuns Câştigător
| Edwards113 a răspuns:

Bineinteles ca merge, doar conectezi cablul USB al joystickului in PC si cand iti apare chestia aia sa iti alegi echipa (stanga sau dreapta) tu dai intr-un loc iar din joystick in alt loc!
Funda?

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu.

| NormalUser a răspuns:

Normal ca merge pe acelasi PC sa joace 2 persoane unu cu tastatura iar celalalt cu joystick-ul.

| melennati12 a răspuns:

Frate fifa 2007 nu stiu sigur dar 2009 sigurhappy jucam pe rupte cu prieteni. Tasta si joystick. o sa ti se inparta ecranu in 2 unu sus unu jos big grin Bafta

| ionuttatareanu a răspuns:

Da merge, daca merge 2008 si 2010 merge si 2007