| Claudea a întrebat:

Merge San Andreas pe aceste laptop, si este bun acest laptop?
http://www3.lenovo.com/......8IP10S0803

Răspuns Câştigător
| MortalX a răspuns:

Poti juca San Andreas pe el, insa ti-as recomanda sa cumperi un laptop second-hand (nult mai performant, insa la acelasi pret)

Un exemplu: http://www.samwise.ro/......366-x-5627

| Claudea explică (pentru MortalX):

Nu sunt prea sigur de acest laptop care l-ai aratat tu, dar are aceleasi spevificatii si eu vr doar sa ma joc samp si fifa 2011.fifa 2011 merge pe acest laptop care ti l-am aratat?

| MortalX a răspuns (pentru Claudea):

Probabil... nu sunt sigur

| Claudea explică (pentru MortalX):

Imi poti da un link spre un laptop care este mai ieftin si mai bun, dar nu second-hand caci vreau sa mearga perfect

| Claudea explică (pentru MortalX):

Https://www.emag.ro/......s-black-80 acest link este bun?

| MortalX a răspuns (pentru Claudea):

Cauta ceva cu grafica dedicata (adica NU Intel HD Graphics)
Laptopul mentionat de mine este second-hand, insa a fost testat de cei de la SamWise.