| Razbunatorul a întrebat:

Merita banii pentru watch dogs 2?

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu! Si este foarte scump, sunt multe jocuri foarte tari cum ar fi ultimul nfs, call of duty infinite, fifa 17 etc

| Alexuţ02 a răspuns:

Iti spun sincer..nu e deloc scump, acum depinde pe ce vrei sa joci. pentru Xbox One si PS4 e cam 170 lei, nu e deloc mult parerea mea. despre chestia cu merita banii..mai bine uitate la videoclipuri la ce te astepti de la joc si fa o comparatie, tragi linie si spui la final : Da, il iau / Nu, nu-mi placehappy

| membrucac a răspuns:

Merita il gasesti la 6 euro pe eneba cam asa, sunt foarte multe imbunatatiri fata de primul joc si chiar se simte, mediul jocului este mult mai viu si colorat si chiar ai multe lucruri de facut si foarte distractiv. Un link: https://www.eneba.com/......y-key-emea

| BlackLighting29 a răspuns:

Sa stii ca merita! Numai ca trebuie sa ai bani big grin