| Jesussss a întrebat:

Merita cumparat thief simulator? Gen merita jucat. te plictisesti de el am nevoie de o parere Urgent va rog! Dau funda

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Nu recomand ThiefSimulator, nu doar pentru că te plictiseşti de el ci şi datorită graficii şi lag-ului din timpul jocului.
O seară bună şi sper să te ajute răspunsul meu!

| Jesussss explică (pentru CiobotaruValentin):

Dar daca am : nVIDIA gforce gtx1050Ti si proccesor Intel i38800 va merge ok jocul?

| CiobotaruValentin a răspuns (pentru Jesussss):

Salut.Același lucru, el prin configurația lui e un joc nașpa. Îl poți încerca dar nu-l recomand.
O zi bună!

| Jesussss explică (pentru CiobotaruValentin):

Ok mersi