| Slayeritan a întrebat:

Merita mai mult sa modez Xbox 360-ul si sa cumpar dvd-uri Dual-layer? Si cat costa un Dvd din ala?
Sau sa cumpar jocuri second hand?
Stiti si voi... Suntem in criza si nu ne permitem jocuri noi...

Răspuns Câştigător
| stefanelu a răspuns:

Jocuri second hand. Daca-ti modezi Xbox-ul o sa se strice repede ( 1 an poate 2 maxim sa mai reziste modat)

3 răspunsuri:
| SpeedPrimer a răspuns:

Salut, gametagul meu pe xbox live este FireStormZK.

Imi poti da cerere daca vrei sa ne jucam mp.

Sper ca ai kinect sau microfon sa vorbim si in party, daca nu e ok si asa

| stelistul97 a răspuns:

Mai bine cumperi jocuri second-hand

| Flubber a răspuns:

Secon hand daca il modezi ieiei ban pe live.app imi dai gametag tau eu sunt nou in lumea xboxului si nu am prieteni.bafta