| BryBard a întrebat:

Metin 2 ro mai merge? De fiecare data cand vreau sa ma reapuc,ba is picate toate serverele,ba e mentenanta zile intregi(nu miercuri ), acum vad ca a schimbat interfata, meniul, clientul nici metinul nu mai e ce era odata happy. Daca stiti ceva legat de problemele de la servere si cand se deschid as aprecia.

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Merge, eu cred ca e de la tine problema asta. mai exact din cauza internetului, conecteaza-te de pe alta sursa de internet, mai exact Wi-Fi de la vecinul.

Ori de la netul tau, ori de la pc e problema