| Hitback a întrebat:

Metin2: Caut in server de cateva zile cu bonusuri add/change sa fie intr-un stack de 200 si pret maxim 20kk la ele. Daca se poate sa nu fie cu iteme din astea 2013 ca pe hammer, ci din astea beta ca pe ro sau mai bine clasic. Daca are 6/7 nu-i bai dar sa aiba in special 200 bonusuri la magazin sa mearga switchu. MULTUMESC laughing.

Răspuns Câştigător
| McDrive a răspuns:

Iti recomand metin3D este un metin foarte frumos cu bonusuri 200 cu ai zis are si 6/7 si o sa-ti mearga si switchbotul. siteul: www.metin3d.ro

2 răspunsuri:
| McDrive a răspuns:

Acum oferi FUNDA?

| Hitback explică (pentru McDrive):

Hai ca iti dau funda am fost plecat in vacanta si de aia nu am putut sa dau mai repede happy am sa vad eu daca ma mai apuc de metin o vreme.:d mersi oricum.