| Ronaldo_Razvan_1999 a întrebat:

Metin2. Cum pot rezolva bugul la crearea breslei atunci cand vreau sa fac o breasla si zice ca nu poate fi creata deoarece ea exista deja ceea ce nu e adevarat? Un specialist in servere de metin2 sa raspunda cu cea mai mare placere!

2 răspunsuri:
| Marius875 a răspuns:

Pai,de obicei cand pui numele unei bresle si scrie ca exista sunt 2 alternative ori breasla chiar exista, ori numele este prea scurt adica daca pui breasla NIKE nu o sa meraga pentru ca mai trebuie cifre sau ceva litere... incerca eu nu am prea avut probele...

| Ronaldo_Razvan_1999 explică (pentru Marius875):

Daca pun orice nume tot la fel se intampla...