| Upz0r3 a întrebat:

[Metin2] Cum sa fac sa-mi pice fms? am lvl 29 si omor arcasi brutali de la lvl 17-18 si mia picat doar un fms si in plus cand ma pun sa omor brutali stau cate 2-3 zile numai la arcasi cum trebuie sal omor? cu magii? fara? mentionez ca mia picat fms doar atunci cand am dat cu magie. Dau funda

1 răspuns:
| Radu3333 a răspuns:

Salut.Cu sau fara magii nu conteaza.Eu am batut arcasi si la brutali si ii bateam cateodata cu magi si cateodata fara magi.Tot ce iti trebuie e putin noroc. Funda?