| dge18 a întrebat:

Intrebare Metin2: Am inteles ca FMS-urile cad la Arcasi Brutali asa-i? Am stat acolo aproape 30 minute si nu mi-a cazut nimic. Cat timp trebuie sa stau, si la level 32 mai imi cade ceva?

Răspuns Câştigător
| NixonRed a răspuns:

Da la arcasi brutali trebuie sa stai dar jumatate de ora nu ajunge trebuie sa ai drop poti sta si 6 ore fara sati pice nimic

2 răspunsuri:
| Hory88 a răspuns:

Da la arcasi brutali da cade pana in lvl 25

| Andersonn a răspuns:

Iti cade dar mai greu; fms-u mai pica si la arcasii din map 2 dar acolo trebuie sa ai mari sanse pentru a-ti pica. baftahappy