| Psycho777 a întrebat:

METIN2 EROARE:

Cand incercam sa folosesc switchbot la un server privat metin2, imi dadea eroarea "Themida. pyothon22.dll not found". Se poate rezolva cumva sa imi mearga switchbotul pe acel server? Am downloadat python22.dll si l-am bagat in system32, in folderul botului si in folderul metinului, si nu merge nicicum! cine ma ajuta dau funda!

3 răspunsuri:
| Alexutzu764 a răspuns:

Switchbot e hack?

| Florin_Bogdan_1995 a răspuns:

Nu e de la bot... "python22.dll" mi-a aparut si mie si nu am folosit niciodata hack, ai tot descarcat prea multe servare si raman cookie care se amesteca. Pe mine m-a ajutat un admin de pe Metin2.SG dar nu mai tin minte exact ce a facut.

| StuNNeR a răspuns:

Add froozen_exe iti dau eu unul care merge pe orice sv.