| xPerTs a întrebat:

[METIN2] Sall TPU am descarcat de curat swichbot si,fac totul bine, dar la sfarsit imi apare o eroare cu QtGui4.dll re-instal, stie cineva ce trebuie sa ii fac? va rog

4 răspunsuri:
| SPYKER a răspuns:

Are metinu anti hack bunwinkingsau poate nu mai merge swichbotu..am incercat si eu sa imi iau unu dar nu mi-a mers nici unu

| CristianValentin a răspuns:

Si mie imi da aceeasi eroare si nu este de la hack shield si daca vrei switchbot intra pe padmak.de si da ca nu iti merge trebuie sa instalezi Bei DLL-Fehlern installieren! din arhiva si dupa ar trebui sa iti mearga

| CristianValentin a răspuns:

Cauta pe google Switchbotv3_0_0_5 este o varianta mai veche dar merge

| CristianValentin a răspuns (pentru CristianValentin):

(SwitchBotv3_1)
http://uploaded.net/file/mmrp7b88
(QtGui4.dll)
http://fisierulmeu.ro/23M8XKS68HTX/QtGui4-dll.html
Downloadeaza fisierele si copiaza QtGui4.dll peste cel deja existent in fisierul core din switchbot si ar trebui sa nu iti mai dea nicio eroare.