| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu daca aici pot sa postez aceasta intrebare, dar incerc
am descoperit site-ul picturetrail.com, m-am inregistrat aici(nume, parola), am primit pe mail confirmare de inregistrare, dar am vrut sa realizez slideshow, imi spune sa ma loghez, ma loghez si cand dau login din nou imi apare acel formular de logare. nu stiu unde gresesc! mapoate ajuta cineva cu un sfat? multumesc mult! pa pa

2 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

M-am inregistrat si eu, dar la mine merge bine...adica nu-mi cere sa ma loghez iar sau alceva de genul

| andreea_3782 a răspuns:

Pai nu stiu :d