| ReDMaN12 a întrebat:

Metin2 vs Cabal.Care e mai bun? As dori argumente si fara raspunsuri de genul,, convingete singur" ca nu pot trage pe calculatorul asta jocuri ca mi se strica rapid(pfff nu stiu dc).Cel mai bun raspuns primeste o funditovici.

Răspuns Câştigător
| IFreshRomania a răspuns:

1. metinul il cunoaste toata lumea, il iubeste majoritatea, si este usor, doar trebuie sa cresti in level sa faci misiuni, sa faci iteme si cam atat.
2. cabalul este mai complex, tot bazat pe lvl dar itemele nu sunt pe lvl ci pe status, trebuie sa cresti facand misiuni pentru ca la mobi faci greu, mai sunt si gauri de lvl in care n-ai misiuni si doar farmezi ai o gramada de skilluri si nu stii pe care sa-l iei. deci prefer metinul

3 răspunsuri:
| Ace77 a răspuns:

Bag pl in el de Metin2 cai prea usor si grafica ie naspa! Cabalul la putere!

| AlaDyn172 a răspuns:

Pai eu as zice metin2 pentru ca, cabal este mai complicat (FUNDA)?

| Gkory a răspuns:

Cabal are grafica mai faina faci bani mai repede plus ca are niste itemeuri ff tari si mai multe lv