| SarahParker a întrebat:

Buna prieteni, ce jocuri va jucati voi pe calculator, vreau jocuri cu cont nu barbie dress up sau din astea, eu ma joc deja farmerama dar mai vreau sa ma joc ceva de genul asta...Nu vreau raspunsuri de facebook, cel mai bun si rapid raspuns primeste sigur funda... pupici

Răspuns Câştigător
| Jimitakuka a răspuns:

Incearca Skyrama, ZooMumba, RamaCity te hotaresti care vrei sa-l joci dintre acestea.Si uite un sfat daca te apuci de RO devii obsedat baftahappy Daca vrei sa joci metin o faci mai rarut

5 răspunsuri:
| rekinash a răspuns:

Lasa Farmerama ca e...fa-ti cont metin2ro.te ajut eu dar daca te hotarasti trebuie sa vorbim sa te ajut cu ce fel de caracter iti faci.

| Jimitakuka a răspuns:

Multumesc mult:*

| SarahParker explică:

Bravo castigatorule!

| LittlePunk a răspuns:

Cred ca daca ma apuc de lista nu o mai terminlaughing. Avem asatonguee browser:Grepolis,Farmerama,Ikariam,Triburile,Ogame,Gladiatus, BiteFight, BattleKnight, Tanoth, KingsAge si mai sunt ....Acuma online cu client:Metin2, 4Story, 9Dragons,WoW,WoT, CrossFire Europe, AION, Perfect World, Shaya....Si offline big grinarksiders 1-2, Prototype 1-2, toata seria Assassin's Creed,Sims,Skyrim, Call of Duty Black ops, Modern Warfare, Sniper Elite V2, Street Fighter si lista ar continua.happy

| pufulinutzadianutza a răspuns:

Transformice happy