| DyaNiceGirl a întrebat:

Metin2Imperial functioneaza? Ca sa stiu sa nu mi-l downloadez degeaba.

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Adica?

Orice joc functioneaza daca stii cum sa il instalezi si daca ai cerintele necesare rularii lui.
Poate nu stii tu cum sa faci rost de joc si cum sa il instalezi, ori nu ai cerintele de sistem daca ai mai incercat cu un alt joc si nu ti-a mers.

| DyaNiceGirl explică (pentru Magnifico):

Sunt mai multe jocuri care nici la mine nu merg nici la altcineva.

| Magnifico a răspuns (pentru DyaNiceGirl):

Asta inseamna ca de vina este sistemul.

Spre exemplu daca ai incercat cu un joc de genul The Sims 3 si nu ti-a rulat este pentru faptul ca nu indeplinesti acele cerinte de sistem pe care le are jocul ( CPU: 2ghz Pentium4 Processor or Amd Athlon 2000+ Processor; RAM: 1.5 GB of RAM; GPU: 128mb Video Card (GeForce Go 6200 or Radeon 9600) ).

| DyaNiceGirl explică (pentru Magnifico):

Bine