| pokiD a întrebat:

[Metin2PRIVAT] Salut, este vorba despre. vam zis deja laughing deci vreau sa imi fac un char. pe un metin privat dar. am avut ninja.

Nu mi-a placut, am war. dar m-am saturat de el pentru ca l-am avut peste tot unde am jucat metin, saman am farmer(fata) este superbă >:".
Deci mia mai ramas sura. dar nu stiu daca este bun. sau cum sa joc pe el.

Daca mi-ati putea spune cum si ce trebuie facut si pus pe iteme(bonusuri) in afara de INT. ca asa deja stiu. :p

Dau fundiţă.

Răspuns Câştigător
| bogda00 a răspuns:

Primu!
Deci, pentru un sura iti trebuie, in afara de INT, VIT, STR, si daca poti mult DEX, de asemenea paguba absorbita de PV si PM sa fie cat se poate de mare (sa nu exagerezi cu ea ca altfel o sa ti se zica hacker laughing sa fie 20%-30%
Semi-om =aici trebuie full ( sau cel putin jumatate )
Acum un alt capitol : PIETRELE
pe arma : war, ninja/sura/shaman si fatala/reintoarcere
pe armura: vad ca cei mai multi playeri folosesc vechiul stil graba, defensiva si vitalitatatii NU te lua dupa ei. Cele mai bune armuri sunt cele cu graba, defensiva si eschiva
Sper ca te-am ajutat
fundita?

1 răspuns:
| pokiD explică:

Mersi mult dar. vreau sa te mai intreb ceva. sper ca te mai uiti pe aici, deci. cu ce ajuta la sura graba. ca e cam ciudat. pe multi ii vad cu graba, daca ma lamuresti si cu asta iti dau fundita :*