| MissYMarYa a întrebat:

Metin2ro:dau cont d sura fata pe arme lvl 44 cal lvl 11 magii m7 tornada m4 gheara cavaleresc aproape 20000 fara iteme full la atac 2 puncte tais + combo limbi etc foarte bun negociez+funda
Metin2ro: au cont buff lvl 29 m la forta si full pm si 9 sau 10 puncte binecuvantare oar 3 magii reflectie si alea doaua
Metin2ro:au cont sura lvl 32 magii mda restul mda cal lvl 2 sau 3
Metin2ro:dau cont sura lvl 26 magii arme m tais cal lvl sau 3 sau 4 full alac etc
LA TOATE ESTE INCLUS GOL SI FUNDA TOATE SUNT PE HYDRA ALBASTRI SI SE ACCEPTA BANI SAU OBIECTE pentru alte informatii contactati adresa e email : m3ssy.marya@yahoo.com

1 răspuns:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Pe cel de 44 dau cont de netin2mania, metin2fun, NewMetin3

mania=77 otel +3 arme +6 itm misto
fun=74 ninfa+1

la new metin3 nu mai stiu