| TheGrooveStreet a întrebat:

Sunt sura arme pe metin2 Ro si am o intrebare. am level 53 aproape 54. Ce ziceti sa intru in v2? si daca intru cate grupe as lua? Am :M7 tais vrajit, m7 armura vrajita, m3 vartejul dragonului 1 pct ghearahappy, cercei de aur alb + 9, mistica + 8, fms + 9 pgm 25%, colier pv 2000, papuci pv 1000, bratara de argint + 8, scut rotund negru + 7, coif blasfemie + 7 : BUFF M2 binecuvantare M2 forta

Răspuns Câştigător
| camionagiull a răspuns:

Cate 1 sau 2 sau 3 daca vezi ca faci fata incerci la 4 daca vezi ca iar faci fata cerci 5 tot asa

10 răspunsuri:
| camionagiull a răspuns:

Mersi pentru fundabig grin

| alexpr2000 a răspuns:

Unu doi stati cu noi

| Sh4Dow a răspuns:

Bravo pai nu iti trebuie aproape nici un om daca esti asa bun ia 2 oameni big grin

| UrbanNinja a răspuns:

3-4 depinde si cat pe pvm sunt itemele tale, dar cred ca vei rezista la 3-4
Succes happy

| AaAaAaAaAaA a răspuns:

Nu cred ca merita, sau daca vrei neaparat ia vreo 1000 de licori mari...(asta pentru o zi, ca daca te duci acolo nu merita sa stai mai putin de o saptamana-doua)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate spune-ne atac aparare sansa eschiva vit si int de pe cal ok? i atunci pot sa-ti zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mil dai mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun sa nu bagi bani in bilete mai bine cresti in alta parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o intrebare...dc la sura arme imi da pe tais la m2 atac 30 si la alti atac iu 110(am vazut eu).si ma eenerveaza ca nu stiu ce are. alti zic ca mie devina pc