| unul1 a întrebat:

Mi-a fost restrictionat pe facebook interactiunile cu paginile. Banuiesc ca mi-a fost blocata interactiunea pentru ca am dat copy-paste la mai mult emoticonuri. Cum as putea sa fac sa imi anuleze "sentinta"?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact la fel mi-i s-a intamplat si mie mai demult. Si le-am trimis mesaj celor de la facebook sa imi anuleze "sentinta", dar nu am primit niciun raspuns, iar "sentinta"a ramas, trebuia sa astept pana cand expira acel numar de zile. Doar prietenilor le mai poti lasa comentarii.