| palpAbil1real a întrebat:

Am o problema la facebook: "Sistemele noastre automate ţi-au restricţionat accesul la anumite caracteristici de pe Facebook.

Interacţiunea cu paginile"
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Depinde cum eşti banată. Dacă eşti temporar trebuie să aştepţi... sau poţi fi definitiv.

4 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nimic. Comentariile tale au fost raportate. Nu mai poţi comenta la pagini.

| palpAbil1real explică (pentru Furculingură):

Asta am inteles si u destul de bine! eu am intrebat ce pot face? ca sa pot interactiona din nou cu paginile.

| Furculingură a răspuns (pentru palpAbil1real):

Depinde cum eşti banată. Dacă eşti temporar trebuie să aştepţi... sau poţi fi definitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai explicit/a. Adica nu mai poti lasa comentarii paginilor, ci doar prietenilor?