| Roșiuță a întrebat:

Mi-am amintit de un joc pe care-l jucam pe windows 7, cand eram mai mica. Era vorba despre un melc care arunca cu bile, avea diferite niveluri, unele aveau copaci, flori, roboti care se miscau micuti, 3 vieti.Melcul se putea customiza si erau culorile rosu, galben, verde si albastru. Pagina de inceput era maro lemnos daca nu ma insel si jocul incepea cu i parca.Va rog, ajutati-ma sa-l gasesc. Daca va mai ajuta il jucam dupa zuma.

1 răspuns:
| xenon01 a răspuns:

Nimeni nu mai cunoaste denumirea jocurilor primitive care ruleaza pe flash