| AmazingONEx a întrebat:

Mi-am cumparat 2 abonamente xbox live de 14 zile de pe g2a,iar cand am primit codul mi s-a spus ca acel cod a fost deja flosit(iar eu l-am folosit imediat dupa ce l-am primit)
de ambele dăți am pațit la fel, ce pot face pentru a-mi recupera banii sau sa functioneze acele abonamente?
....Am cumparat prin paysafe

1 răspuns:
| Dragos13ro a răspuns:

Mda cei de la g2a nu iti ofera siguranta de 100% ca acel cod de la o persoana va functiona. Doar daca platesti in plus.
Trebuie sa te uiti de la cine l-ai cumparat si ii dai mesaj pe g2a.