| AndreiAndr a întrebat:

Mi-am cumparat de curand jocul "The Forest", dar am o problema. Ma jucam in dimineata asta, mergea bine dar dupa vreo jumatate de ora a inceput sa faca lag continuu, nu stiu de ce. Am salvat jocul si am restartat PC-ul. Am apasat pe salvare, jocul se incarca vreun milimetru iar dupa ramane asa si nu se blocheaza, deoarece are un topor care se invarte la screen-ul de loading, daca stiti, va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Te-ai uitat pe temperatura procesorului/placii video? Incearca sa-ti updatezi ultimele drivere. E varianta cumparata sau descarcata?