| Andreiandrei2000 a întrebat:

Mi-am cumparat niste chestii de pe amazon.de si sunt prea mici, vreau sa le returnez. Vreau sa primesc banii pe alt card decat cel de pe care am cumparat produsele. Cum fac asta?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai luat legatura cu furnizorul de pe amazon si a spus ca-i ok sa le returnezi?
Ca multi nu accepta returul daca din vina ta ai selectat masura gresita.
Cei mai mult din Amazon, nu dau banii inapoi, iti dau credit la produsele lor.
Dar, dupa cum spuneam, contacteaza furnizorul de unde ai cumparat si intreba-l care sunt conditiile de returnare.