| Zozolle a întrebat:

Daca am cumparat un ghiozdan de la H&M si il returnez, pot primi banii inapoi? Imi vreau banii si nu vreau sa cumpar altceva

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Da, daca ai chitanta si nu au trecut nu stiu cate zile.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, daca l-ai cumparat online. Ai dreptul la 15 zile sa te razgandesti. Unele magazine dau 30 si chiar 60 zile. Daca l-ai luat din magazin esti la bunavointa vanzatorului sau patronului.

| Ana_Maria_Calota_1966 a răspuns:

Nu poate sa iti de-a banii inapoi, trebuie sa cumperi altceva. Si mie mi s-a intamplat la fel