| alexarabu32 a întrebat:

Mi-am descarcat photoshop cs3 am incarcat o poza de a mea am schimbat culoarea parului iar dupa ce dau save si o directionez intr-un folder imi spune ca fisierul nu are un program asociat pentru efectuarea acestei actiuni si sa instalez un program nou sau creati o asociere in programe implicite ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Ia-ti versiunea cs5winking e mult mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand salvezi o poza dupa ce ai photoshopat-o jos o sa iti apare in ce format sa o salvezi dai click pe JPG.