| ClaudiaB a întrebat:

Mi-am facut 3 conturi pe 4story cu 5caractere fiecare si toate au legatura cu numele meu(ELISA)sunt in clasa A 6 A si sunt din Maramures.As vreau sa am un caracter care nu are legatura cu numele meu sau daca nu se poate puteti sa-mi spuneti si un nume care are legatura cu numele meu dar sa nu aiba cifre de exemplu Elisa23 Elysa003 ETC.Cine imi spune cel mai reusit nume DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Carina2 a răspuns:

FireHeardGirl,CraiasaZapezii,ScufitaRosie,Girl,HannahMontana,SelenaGomez

2 răspunsuri:
| ClaudiaB explică:

Trebuie sa mentionez ca ma cheama eliza dar mie imi place cand joc un joc sa ceva sa scriu elisa

| AdminMetin2Fast a răspuns:

Am niste nume faine: LoVeDark DauFinPreaDivin BlackMagic BattleOn