| Balasoiu_Alecsandru_1996 a întrebat:

Mi-am facut cariera pe fifa 13 am jucat 2 sezoane si acum cand dau la advance, sa joc urmatorul meci imi iese pur si simplu...imi da crash! ce e de facut? Va rog mult sa imi dati rezolvarea!

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Incearca sa joci meciul cu simulare, dupa aia ar putea sa-si revina.

Daca nu merge incearca sa stergi fisierele savegame din my documents, pornesti jocul, iesi din el si le pui din nou la loc.

Daca nici asta nu merge atunci salveaza savegame-urile, reinstaleaza jocul si pune-le inapoi.