| Madalin_2194 a întrebat:

Salutare all care stie daca exista vreun patch ceva sau nu stiu am fifa 2011 si mi am facut cariera la manager si dupa ce ies din meci imi iese din joc, sau am jucat vreo 3 sezoane fara nici o problema si dupa aia nu am mai putut sa intru in salvare imi zice ca fiseru e corupt sa sa il sterg astept raspuns plswinking

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Vezi ca poate este si de la crack sa aiba vreun bug... se mai intampla daca nu-ti merge cu patch-ul 1.01 cauta alt crack

| ovidiu4455 a răspuns:

Instaleazati pach-ul 1.01 e si mai bun si o sa-ti meraga la loc fifa