| andreea964 a întrebat:

Mi.am facut cont pe Metin2, si acum imi apare o lista dintre care sa aleg niste nume si dupa ce dau click pe unu imi zice sa scriu ID si parola ca sa ma contctez, dar mentionez ca nu este nicio informatie pe care am trecut.o la inregistrare. Ce trebuie sa fac? HELP.

1 răspuns:
| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Cand intrii pe site la respectivul Metin, trebuie sa dai inregistrare si acolo iti bagi tu id-ul pe care il doresti, parola si adera de email!