| GabryelGaming a întrebat:

Am si eu o problema am facut un server metin2 no hamachi am facut totul bine sigur.Problema este cand imi fac un cont in navicat eu scriu numele si parola bine dar imi zice nume si parola gresita sa ma ajute cineva Va rog! Id skype cosmin.gabriel73 sau daca nu sa lase un despuns

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Navicat este mysql.
2 Parola la Navicat este criptata in asa fel incat sa nu fie sparta numai cei care stiu codurile pot sa le sparga sau cu diferite programe.
3 Ex: Parola este GabryelGaming
Navicat se scrie asa la parola:
*56BD58FF63607D0C5D8017484452230CA36FD848

PS:Aceeal * confirma ca contul merge daca nu pui acel * (este sters/ ca este banat).

Mult Succes!
PSbig grinaca vrei sa iti pui o parola fa-ti o pagina de Mt2 ca sa fie criptata parola in navicat.