| FriendsShow a întrebat:

Mi-am facut cont pe remi royal.si nu imi mai stiu parola.am dat acolo la {ai uitat parola} nu a mers.Am decis sa imi fac alt cont si am dat la {Jucator nou, apasa aici}. si nu merge. cum imi pot face cont? imi puteti face si mie un cont.

2 răspunsuri:
| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Poti sa faci doar un cont pe Email sau Adresa IP am uitat Adresa IP este de la modem (exemplu: sa spunem ca un modem are adresa IP 98.22.245.268 sau daca ti-ai facut cont de pe acelasi modem a doua oara nu merge nu stiu dc...

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Nu m-am exprimat cum trebuie laughing ma refer ca nu merge sa faci de un calculator care foloseste acelasi modem ca prima data cand ti-ai facut cont nu stiu de ce