| мє a întrebat:

Azi mi am facut cont pe shmessenger... Mi am introdus datele contului si a mers.am iesit si peste cateva ore am vrut sa intru iar, dar imi spune ca username sau parola incorecta...Ma conectasem la wireless, ar fi trebuit sa mearga, deoarece conexiunea de internet este buna.si totusi, de ce nu mi mai merge? o sa-mi mai mearga, pe acelasi cont?

1 răspuns:
| lebek01 a răspuns:

Da o sa iti mearga, ai incercat mail-ul de confirmare ...sa confirmi contul shmessenger?