| DeeeaA a întrebat:

Am la netlog un cont la care am uitat parola si nu stiu num sa o schimb...
Sa-mi anulez contul nu merge pentru ca trebuie parola...
Imi puteti spune va rog mai detaliat ce trebuie sa fac?
Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi îi simplu.Mesajul ăsta îl primeşti?
O eroare a aparut in timpul conectarii. Verifica daca porecla sau/si parola sunt corecte. Sau potia trimite un formular pentru schimbarea parolei catre adresa ta e-mail.
Dacă de ăsta îi vorba atunci în stânga ai nişte câmpuri încare trebuie să completezi nick-ul sau porecla şi în cel de jos adresa de mail. După asta vei primi un mail cu un link pentru a ţi reseta parola.Baftă

3 răspunsuri:
| DeeeaA explică:

Faza e ca am uitat parolabig grin

| DeeeaA explică:

Mersi fain:*
a functionat

| Pavel_Mihaela_1969 a răspuns:

Mika_dita_69@yahoo.com