| ioana1cool5 a întrebat:

Am un cont pe conquistador dar mi-am uitat parola.Am dat pe "mi-am uitat parola", am scris Id dar nu mi-a trimis mesaj cu parola.Am incercat sa imi fac cont (logic, de pe un alt id) dar tot nu am primit mesajul cu parola.Cine poate sa imi explice si mie ce sa fac? Sau cel putin macar sa imi dati un cont.Nu conteaza daca este nou facut. Vreau doar contul.Multumesc anticipat.Cel care ma ajuta primeste

3 răspunsuri:
| Shrek32154 a răspuns:

...exact asta mi s-a itamplat si mie doar ca intr-un final mi-am amintit parola Incearca sa nu iti mai pui parole grele!

| ioana1cool5 explică (pentru Shrek32154):

Eu nu pot sa imi pun parola, ei mi-o trimit in mesajul respectiv

| Shrek32154 a răspuns:

Poate e din cauza ca poate unii admini nu mai sunt activi ca acum 2 ani cand erau vreo 3000 playeri online si nu mai are cine sa iti trimita mail