| Teo_Teodor_1990 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe minecraft si am uitat usernameul si cand vreau sa-mi fac alt cont nu merge zice ca am prea multe conturi! Pot face ceva? Dau Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Hai sa te ajutbig grin. Daca ai launcherul de la KeiNett este foarte usor. trebuie doar sa stergi acel cont din lista tabig grin. Alta versiune este sa intri in folderul minecraft intri in ''stats'' Si stergi toate fisierele de acolo. intri din nou in minecraft. faci din nou cont si... Te joci cu mare bucurie(probabil) laughing.

Răspuns utilizator avertizat