| PinkDea a întrebat:

Mi-am facut un forum anime, pentru cei care vor sa se inregistreze va rog sa o faceti
http://anime-for-all.forumulmeu.ro/...
Ce credeti ca lipseste acestui forum?

Răspuns Câştigător
| PisikaNeagra a răspuns:

Mie mi se pare dragut
si nu o spun doar asa...
iti spun ce e in plus
la inregistare ce comentarii vrei sa pun daca abia m-am inregistrat?!
este foarte ORIGINAL si cred ca ar trebui sa asculti parerile pozitive

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Unul din cele mai importante lucruri care lipsesc forumului tau ar fi originalitatea.

| PinkDea explică:

@Ronnix nu mai spune ca nu e original forumul daca nu aduci argumente la lucrul pe care vrei sa il susti