| AnDrEeAcOoL a întrebat:

Tocmai mi-am facut un forum (http://tokio-hotel-romania.forumgratuit.ro/t2-tokio-hote l), dar nu stiu cum sa fac in asa fel incat sa am cati mai multi membri, prieteni mei nu sunt fani Tokio Hotel mdeci nu vor sa se inregistreze. Deci ce ar trebui sa fac ca fani Tokio Hotel sa se inregistreze? si unde ii gasesc?

Răspuns Câştigător
| Miroox a răspuns:

Sau pot sa ma inscriu euwinking:X dar...dc nu cauti id de fani th? e de ajuns unul si el iti va da alte id de exemplu i al pe al meu si ti dau id pe mess ID meu: scumpika_dulcika97 happy

2 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

De ex si eu vreau sa ma inscriu! iti dau id meu prin mesaj:d

| Natally_3464 a răspuns:

Incearca sa faci reclama.De exemplu daca ai cont facebook atunci poti sa faci o reclama sau pe hi5.Fi creativ.