| countersource a întrebat:

Mi-am facut un sv nou si nu intra nimeni rar vezi cate unu ce sa fac?
connect 5.154.89.67:27015 sau bujoru.gamelife.ro cine ma poate ajuta cu starnsu playerilor?

3 răspunsuri:
| optimizer11 a răspuns:

Da add mihaitza_daniel_sri si te ajut eu cu playerii

| darius27015 a răspuns:

Posteaza-l pe facebook sau site-uri cu servere cs...iti faci cont pe site si il postezi asa am fac eu si in fiecare zi eram suprasolicitat iar server-ul era plin. Sper ca te-am ajutat... Funda?

| countersource explică (pentru darius27015):

Am facut tot ce ai spus tu inainte le-am postat da nimic cativa 123 max