| Santtos a întrebat:

Mi-am instalat FIFA 2007 si programul GameRanger ca sa pot juca in retea mi-a mers o vreme iar acum cand fac Host si intra cineva in camera dau Start si imi apare >
>
> Asta imi scrie cand dau Start.Stie cineva ce pot face ca sa mearga?sad. Pana acum a mers dar dintr-o data apare chestia aia sad.

1 răspuns:
| DENIS2COOL a răspuns:

Reinstaleazal.sau descarca-l iar dar o versiunea mai buna daca poti.sau e posibil ca calculatoru tau sa nu suporte jocu. tias recomanda asal reinstalezi. daca nu merge atunci iti spun atat.la reparat cu el