| calexm05 a întrebat:

Am si eu o problema. Deci, am instalat GameRanger ca sa foc FIFA 2011 cu un prieten si totul a mers bine, am vrut sa joc si FIFA 2008 cu GameRanger. Am instalat FIFA 2008, intru in GameRanger si intru intr-o camera. Da drumul la joc totul bine intra, se conecteaza alegem echipele si cand se incarca sa intram in joc imi para "Conection Lost" si ma scoate din joc. Asa imi apare de fiecare data. Am vazut ca mai multi au problema asta dar nu am gasit nicio solutie. Ma poate ajuta cineva va rog? Dau funda happy

2 răspunsuri:
| calexm05 explică:

Pai am intrat cu GameRanger pentru ca nu stiu cu cine sa joc prin direct IP...doar un vecin dar cu el nu pot ca imi apare ca avem acelasi IP

| Turbo12 a răspuns:

Incercati sa jucati pe direct ip fifa 8!
e mai bine asa zic eu!