| Kolors a întrebat:

Mi-am instalat gta 4 impreuna cu RGSC si Microsoft games for windows live iar cand intru sa joc prima data,nu pot sa salvez jocul, imi zice ca trebuie sa ma conectez la Microsoft games....live,ce pot face? Mentionez ca nu vreau sa ma conectez la asa ceva. Exista si alte metode dar nu stiu care sunt alea.Dau funda.

1 răspuns:
| MrOvy a răspuns:

Nu poti salva jocul decat cu Windows Live, adica asa se numeste dar poti sa iti faci usor un cont Offline si apoi o sa se salveze pe el.
Uite aici ce usor se face un cont offline:
http://www.youtube.com/watch?v=c2AUn_hC9Pg
Dupa ce ai un cont din asta o sa poti sa salvezi.
Bafta!