| Varens200 a întrebat:

Pot sa ma loghez cu contul Microsoft la games for windows live sau trebuie alt cont?

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Acum m-am uitat in carnetelul meu si ma pot loga din Microsoft in xbox si games for windows marketplace. Probabil ca si cu celelalte doua ma pot loga in Microsoft. Dar cred ca atunci cand am creat acele conturi am facut-o separat si din cauza asta ma pot loga cu Microsoft in celelalte doua. Cred ca trebuie doar sa creezi contul si o sa mearga

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Parca cu Microsoft mergea la xbox sa te loghezi. De ce nu incerci sa vezi daca poti

| Varens200 explică (pentru CatalinVictor1985):

Am incercat dar nu imi merge, am vazut la un prieten ca se conecta cu Microsoft!

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Varens200):

Acum m-am uitat in carnetelul meu si ma pot loga din Microsoft in xbox si games for windows marketplace. Probabil ca si cu celelalte doua ma pot loga in Microsoft. Dar cred ca atunci cand am creat acele conturi am facut-o separat si din cauza asta ma pot loga cu Microsoft in celelalte doua. Cred ca trebuie doar sa creezi contul si o sa mearga