| yowin a întrebat:

Mi-am instalat jocu grand theft auto IV episodes from liberty city si cand instru in joc, dupa vreo 10 secunde imi iese si imi da eroarea asta... EFLC FATAL ERROR:TEXP70 cine stie va rog spuneti-mi cum sa rezolv aceasta problema.bineinteles

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

CE PLACA VIDEO AI? DA-MI DETALII!

Instaleaza ultimul driver pentru placa ta video si DirectX in functie de sistemul tau de operare.

Pentru directX vezi aici
http://support.microsoft.com/kb/179113/ro

ACTUALIZARE DRIVER pentru placa video manual sau automat.
Actualizare automata:
1 - Click dreapta pe My Computer (XP) sau Computer (7)
2 - Click pe Manage în meniul deschis
3 - Du-te la Device Manager / Device Manager
4 - clic dreapta pe placa video si apasa Actualizare
Daca aceasta procedura nu functioneaza încearca sa dezinstalezi driverul si reinstaleaza-l în mod automat.
Daca acest proces nu functioneaza, descarca driverul pentru placa ta video manual de la producator.
Bafta!