| stefan0 a întrebat:

Mi-am instalat Metin2 United si nu ma lasa sa-l joc imi zice: Sorry. Your system does not support 3d graphics. Please check your hardware and system configeration then try again.

4 răspunsuri:
| Chu a răspuns:

Buna.
Incearca cu 3dp chip.
www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/3DP-Chip.shtml
Poti descarca drivere-le cu el.
Sper sa te ajute.

| JumperGhost a răspuns:

Sall.
Si la mine a fost asa.
Cand descarcam ceva jocuri in 3D nu puteam sa le joc.
Puteam sa joc doar jocuri care nu se deschideau pe tot screen-ul.
Si da, si la bine scria acelasi lucru.
Asta inseamna ca nu ai intalat driver-ul potrivit pentru placa video.
Iti trebuie sa instalezi unul, iar apoi o sa mearga chestiile in 3D.

P.S.Nu eu mi-am instalat driverele, mi le-a instalat un informatician care se pricepe.

| stefan0 explică:

Poti sa-mi dai un link

| stefan0 explică:

Cine stie sa raspunda la aceasta intrebare sa-mi dea un link cu driverele.